Studia na wydziale stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej ukończyła w 2001 r. z wynikiem bardzo dobrym. Pracę w powiększeniu optycznym rozpoczęła już na stażu podyplomowym, w kolejnych latach doskonaliła tę technikę. Odbyła liczne kursy specjalistyczne
w zakresie endodoncji mikroskopowej, które pozwoliły jej osiągnąć w tej dziedzinie umiejętności zgodne z najwyższymi światowymi standardami.

Stale podnosi swoje umiejętności w innych obszarach zawodowych między innymi w stomatologii estetycznej, periodontologii oraz protetyce i implantologii.

Uczestniczyła w wielu kursach medycyny estetycznej, które pozwoliły jej uzyskać uprawnienia do pracy nad wolumetrią twarzy z użyciem wypełniaczy dermatologicznych. Cierpliwość i opanowanie to cechy, dzięki którym odnosi sukcesy w stomatologii dziecięcej, w grupie najmłodszych pacjentów naszego gabinetu.

W ramach działalności charytatywnej prowadzi liczne akcje edukacyjne dotyczące higieny jamy ustnej i działań prozdrowotnych w przedszkolach i szkołach dla dzieci i młodzieży. Z kliniką Stomatologia Kamienica25 związana od samego początku jej istnienia.

Pasje prywatne: podróże, kuchnie świata, fotografia, joga.

null

JOANNA OBRYCKA

Lekarz dentysta